Seminar ‘De Tenach en de verbonden’ met Stef Schagen

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Seminar ‘De Tenach en de verbonden’ met Stef Schagen

18 november om 19:30 - 22:00

‘DE TENACH, DE VERBONDEN – DE HOOP VAN ISRAËL EN DE VOLKEREN

Is het Oude Testament niet meer dan een voorwoord van het Nieuwe Testament? Wat bedoelde de schrijver van de Hebreeënbrief met de woorden dat God met het nieuwe verbond het eerste verbond voor verouderd verklaard heeft? Waarom hanteert de Joodse Tenach een andere indeling van de Bijbelboeken dan ons Oude Testament?

In juni was Stef in ons midden met een uitgebreide studie over de agenda van God. Ben je nieuwsgierig geworden naar meer na dat seminar? Dan mag je dit seminar niet missen! Op deze avond vol gedegen en diepgaand onderwijs zal Stef dan ingaan op een paar ins en outs van de Schrift met betrekking tot de Tenach, de verbonden, en de hoop van Israël en de volkeren.

PRAKTISCHE INFORMATIE

  • Datum: Dinsdag 18 november 2025
  • Tijd: 19.30 uur (zaal open vanaf 19.00 uur)
  • Locatie; Bovenzaal Streams Huis van Gebed (Catharinastraat 3A in Nijkerk)
  • Toegang: De avond is gratis na aanmelding via het aanmeldformulier. Er wordt gelegenheid gegeven om financiële bijdrage te geven.
  • Inschrijving kan plaatsvinden via het aanmeldformulier op de website van Streams Huis van Gebed 

Gegevens

Datum:
18 november
Tijd:
19:30 - 22:00
Evenement Tags:
, , , ,

Locatie

Bovenzaal Huis van Gebed
Catharinastraat 3A
Nijkerk, Gelderland 3861 BP Nederland
+ Google Maps
Telefoon
0629489677
Boek 'Als God Spreekt'

Nu verkrijgbaar:

Bijbels dagboek 'Als God Spreekt'

Alleen op deze site: Gratis bijpassende boekenlegger cadeau!